Květen 2015

Riders on the Storm aneb pecka Need for Speed Underground 2

30. května 2015 v 12:38 | Nikii |  HOT NEWS

Riders on the Storm aneb pecka Need for Speed Underground 2

Hra Need for Speed Underground 2 vyšla v roce 2004 a je to nejlepší hra z celé série!

Dvojklik na ikonku. Logo EA a THX. Úvodní scéna NFSU2 a poté auta u nichž stojí krásná bruneta z které byli všichni vedle. A hlavně písnička Snoop Dogg a The Doors Ride on the Storm. To byla pánečku pecka! Vzpomínáte? Teď jste jen stikli tlačítko Press Start a načetli svůj profil. Jo, to byla ale hra.


V Need for Speed Underground 2 jsme mohli zaslechnout Hip-Hop, Rap, Techno... všelijaký mix. Veškerou hudbu si můžete pustit zde. Hra nám nabídla skvělá auta, prostředí, závody a tu hudbu. Jen se přiznejte, kdo si NFSU2 ještě někdy zahraje? Já jo!


Mými nejoblíbenějšími trcky jsou Bck on Mission, Give It All, Riders on the Storm, Nobody... i když ony všechny byly super! Jistě jste si také nějaké oblíbili. Přejeme příjemný poslech, a klidně se nám svěřte, jaké byly právě vaše ty oblíbené.Half-Life 2 Windows 8

3. května 2015 v 12:18 | Nikii |  Tapety

Half-Life 2 Windows 8

Tak po delší době nám tu přibyla další tapeta. Tentokrát je to hra Hal-life 2 a windows 8.
Doufáme, že se vám zalíbí a že okamžitě budete měnit své plochy. :-)

Díky, že jste se mnou!


Veškeré obrázky, nebo videa jsou vlastnictvím svých původních majitelů, nikoliv autora blogu. Autor blogu nezneužívá cizí zdroje (obrázky, gify, videa, texty) za účelem finančního vytěžení. Blog byl založen na základě neziskového psaní o hrách. Autorem všech článků, je autorka blogu. Články, které nejsou dílem tohoto autora, uvádí se zdroj, či jiný původní autor. Je zakázáno kopírovat cokoliv z těchto stránek bez svolení autora. Učiníte-li tak, porušujete tak autorská práva.

Copyright ©2012 - ©2018
Kontakt: hrej-hry@email.cz

Aktualizace proběhla dne: 10. 08. 2018
Blog založen dne: 31. 10. 2012