Duben 2015

Co si takhle poslechnout romantickou hudbu od Unrealu

25. dubna 2015 v 13:50 | Nikii |  HOT NEWS

Co si takhle poslechnout romantickou hudbu od Unrealu

Nezapomeňte na Dusk Horizon, Hub 2, Chizra a Nali Chant... ty jsou podle mě nejlepší z celého soundtracku.

Jistě jste hráli hru Unreal z roku 1998. Pokud ne, je to velká chyba a jako příznivci starých her, byste si ji měli rychle jít zahrát. Hra vám toho má opravdu co nabídnout. Několik hodin zábavy, hraní, akce a krásné hudby. Ano, není tu pěkné jen to prostředí, ale i hudba. Navíc, hlavní postavou, nebo - li hrdinou tu není muž, jak to vždycky bývá a bývalo, ale žena! Prisoner (vězeň) 849.

Celá hra začíná tím, že se musíte dostat z vězeňské lodi Vortex Rikers (na obrázku), která havaruje na planetě Na Pali. Vaším úkolem je zahráchit tuto planetu od Skraajů a ostatních robotů, kterou planetu Na Pali obsadili, protože a tamní čtyřrucí obyvatelé žijí ve strachu a planeta Na Pali patří právě jim.

Hudbu můžete stáhnout zde: Unreal 98. Najdete tu ale i hudbu z Unreal Tournament a dalších. Ano, celý soundtrack se vám opravdu a zdarma stáhne. Nemusíte se bát, je to odzkoušeno a soundtrack poslouchám i já. Jednoznačně topka!

Když voda proudem tekla.

Díky, že jste se mnou!


Veškeré obrázky, nebo videa jsou vlastnictvím svých původních majitelů, nikoliv autora blogu. Autor blogu nezneužívá cizí zdroje (obrázky, gify, videa, texty) za účelem finančního vytěžení. Blog byl založen na základě neziskového psaní o hrách. Autorem všech článků, je autorka blogu. Články, které nejsou dílem tohoto autora, uvádí se zdroj, či jiný původní autor. Je zakázáno kopírovat cokoliv z těchto stránek bez svolení autora. Učiníte-li tak, porušujete tak autorská práva.

Copyright ©2012 - ©2018
Kontakt: hrej-hry@email.cz

Aktualizace proběhla dne: 10. 08. 2018
Blog založen dne: 31. 10. 2012