Prosinec 2014

Silvestrovská hard párty

31. prosince 2014 v 22:13 | Nikii |  HOT NEWS

Silvestrovská hard pártyDobrý večer vážení. Je Silvestr a my budeme za pár hodin oslavovat přípitkem rok 2015, no, kromě mě. Tak jsem si tak říkala, co nám letošní rok přinesl... nového. Já myslím, že celkem dost. Pokud mám tedy mluvit sama za sebe, tak mi tento rok toho přinesl opravdu mnoho. V únoru jsem hrála Wolfa 3D. V březnu jsem zase dohrála Spear of Destiny, v červnu hru The Ultimate Doom a v červenci jsem dohrála Duke Nukema. Ano, Duke Nukem 3D. O této skvělé hře jsem vám napsala i své zážitky. Ta hra byla prostě skvělá, každej si ji liboval, dokonce i redaktoři časopisu Score. Level se k tomu s velkými písmeny vyjádřil takto: "BOMBA! SUPERHRA! DOOM DO STARÉHO ŽELEZA! TITUL ROKU?" Ano, Duke Nukem toho dokázal v té době (1996) mnoho. No a v prosinci jsem dohrála legendární hru Half-Life. Ta byla snad ještě lepší. Na příští rok... na rok 2015, chystám napsat další herní zážitek, který jsem prožila právě u této hry. Gordon Freeman je jedna z nejdůležitějších postav herního světa. Half-Life 2, je podle mě ještě více propracovanější, co se týče grafiky a děje. Mnozí z nás stále doufají, že bude Half-Life 3. No, já tedy doufám taky. Inu, takový byl můj rok. Za celý rok jsem dohrála pouhých pět her. Jaké je letos vaše scóre a co jste za tento rok dohráli vy? Dále, co se týče letošních událostí, tak jsme měli opravdu co slavit. Letos totiž padala samá jubilea. Časopis Score slavil neuvěřitelných dvacet let! Ano, pamatujete si na jeho první čísla, jak jste si jej kupovali? Letos jsem si koupila i já vůbec první výtisk. Výtisk, který je označen už 250. číslem. Score si pro nás připravilo ke svému jubileu téma 250 her, které musíme dohrát, než zemřeme. A byla jsem velmi ráda, když jsem tam našla Dooma, Half-Life, Duke Nukema 3D atd. A jako další oslavenec byla samotná hra Doom II. Ano, tato akční střílečka letos oslavila 20 let. Takže jsme to museli oslavit i my. Takže vyhodnocení je jasné.. tento rok nám toho dosti přinesl. A jaký asi bude příští rok? To vám už neřekneme. Ikdyž, můžeme vám říci, že pro vás chystáme spoustu článků... a že vám děkujeme, že jste s námi i přes to, kdy jsme doslova mimo provoz a nemáme na herní život čas. A jak už bylo řečeno... chystáme pro vás článek s zážitky, které jsme prožili u hry Half-Life, konečně vám přineseme článek o starých hrách, které můžete stáhnout a hned v lednu obujeme tento blog do nových bačkor. Takže milí old pařmeni, děkujeme vám za to, že jste tu s námi, že čtete naše šlánky, že máte náš blog rádi, a že nás rádi navštěvujete. Budeme tu pro vás i v roce 2015 a my vám přejeme krásný a šťastný nový rok... a jak na nový rok, tak po celý rok.

Fotografie roku 2014
Velmi pobavilo ... ale je to pravda, přátelé!
Krásný plakát ze hry DOOM II. Doslova vykresluje to peklo na Zemi.

Video roku 2014:
Jednoznačně nejlepší video. Zabít 3000 cyberdémonů? To prostě chceš...

Nejčtenější článek roku 2014

Score vydalo jubilejní 250 číslo!

22. prosince 2014 v 16:02 | Nikii |  HOT NEWS

Score vydalo jubilejní 250 číslo!

Score slaví tzv. čtvrtlitr. Vydalo totiž už dvěstě padesáté číslo a nám čtenářům nabízí luxusní speciál. Speciál 250 her, které musíme dohrát než natáhneme bačkory. Inu, neodolala jsem a vyjímečně si toto číslo koupila. Těch 250 her je sestavených, podle mého názoru, od těch které nemusíte moc pařit, až po ty, které musíte určitě zapařit. Takže tu najdete hry z devadesátých let až po ty dnešní. Namátkou vám jen prozradím takovou tu statistiku... Hra Dead Space (2008) se umístila na 238. místě a Doom (1993) se umístil na místě desátém. Speciál je od strany 20 až po stranu 33. Už se těším až si počtu a vám jej jednoznačně doporučuji. Původně jsem si jej chtěla zabalit pod stromeček, jako vánoční dárek, ale ... nevydržela jsem. :-)

Co se týče DVD, které u Score můžeme pravidelně najít, tak na tomto DVD jsou čtyři plné hry:
• Alan Wake CZ
• Alan Wake´s American Nightmare CZ
• Freelancer CZ
• Pharaon + Cleopatra

Vánoční herní speciál 2014

20. prosince 2014 v 14:19 | Nikii |  Herní speciál

Vánoční herní speciál 2014


Tak je tu pro vás další speciál, tentokrát už vánoční. Ta pravá relaxační atmosféra a k tomu ještě nějaká ta hra? Proč ne! Tento speciál, který už má nějaký ten nádech vánoc, se bude věnovat opět starým a známým herním peckám. Tentokrát jsem se však rozhodla dát hernímu speciálu trošku jiný nádech. A to je literární. Ano, představuji vám tu povinnou četbu pro hráče starých her. Nebo víte co, říkejme těm hrám třeba BOG (best old game), slovo starých mi příjde, jakoby ty hry nějak ponižovalo, a to si přece nezaslouží, že ano? Inu, letošní vánoce budou opravdu akční. A akční by mohl být i Ježíšek, no přece... dostat knížku DOOMa pod stromeček, to je doslova sen!

Všechno co k vánocům potřebuješ je jen dobrá knížka a počítač
A tak si to všechno nějak spestříme, a to rovnou literaturou.

Tetralogie DOOM


Hodně štěstí zdraví...!
Heretic slaví 23.12. své dvacáté narozeniny.
Doom slaví 10. 12. své dvacáté první narozeniny.
Quake II. slaví 9. 12. své sedmnácté narozeniny.
Quake III. Arena slaví 2.12 své patnácté narozeniny.

Best old games vám přejí krásné a veselé Vánoce.

Díky, že jste se mnou!


Veškeré obrázky, nebo videa jsou vlastnictvím svých původních majitelů, nikoliv autora blogu. Autor blogu nezneužívá cizí zdroje (obrázky, gify, videa, texty) za účelem finančního vytěžení. Blog byl založen na základě neziskového psaní o hrách. Autorem všech článků, je autorka blogu. Články, které nejsou dílem tohoto autora, uvádí se zdroj, či jiný původní autor. Je zakázáno kopírovat cokoliv z těchto stránek bez svolení autora. Učiníte-li tak, porušujete tak autorská práva.

Copyright ©2012 - ©2018
Kontakt: hrej-hry@email.cz

Aktualizace proběhla dne: 10. 08. 2018
Blog založen dne: 31. 10. 2012