Listopad 2013

Hexen II. (1997)

23. listopadu 2013 v 8:37 | databaze-her

Hexen II.

HeXen II

Pokračování úspěšné fantasy 3D akce z roku 1996. Před vámi stojí ultimátní výzva - poslední ze Serpentinových Jezdců, Archfiend. Předtím, než se mu ale postavíte tváří v tvář, musíte porazit čtyři jeho ochránce, Apokalyptické Jezdce - Smrt, Mor, Hladomor a Válku. Kromě těchto silných bossů na vás čeká celá řada pekelných legií.

Oproti prvnímu dílu máte na výběr hned ze čtyř postav - Necromancer, Paladin, Assassin a Crusader. Každá s jiným druhem zbraní a stylem boje. Využijete na 32 druhů zbraní, kouzel a zaklínadel. Vaše postava získává zkušenostní body, které můžete investovat do rychlosti, skákání či síly. Podíváte se do čtyř tématicky odlišných úrovní - Středověk, Egypt, Střední Amerika a Řím.

Hra běží na modifikovaném Quake enginu a dovoluje nevídané efekty, destrukci oken, pilířů či stromů. Multiplayer si užije až 16 hráčů přes LAN či Internet.

Díky, že jste se mnou!


Veškeré obrázky, nebo videa jsou vlastnictvím svých původních majitelů, nikoliv autora blogu. Autor blogu nezneužívá cizí zdroje (obrázky, gify, videa, texty) za účelem finančního vytěžení. Blog byl založen na základě neziskového psaní o hrách. Autorem všech článků, je autorka blogu. Články, které nejsou dílem tohoto autora, uvádí se zdroj, či jiný původní autor. Je zakázáno kopírovat cokoliv z těchto stránek bez svolení autora. Učiníte-li tak, porušujete tak autorská práva.

Copyright ©2012 - ©2018
Kontakt: hrej-hry@email.cz

Aktualizace proběhla dne: 10. 08. 2018
Blog založen dne: 31. 10. 2012