Zase jedno Deja vu!

15. února 2013 v 19:51 | autorka

Zase jedno Deja vu!

A nebylo jedno. Poslední dobou prožívám Deja vu pořád a to u hrách, ale i ve svém životě. Je to taková divná věc jakoby jste to co právě teď děláte už jednou zažili, ta chvíle je vám tak připomínajicí. Nemáte z toho dobrý pocit. Je vám nevolno a cítíte se nervózně. Deja vu může mít mnoho podob.

Tak jak už jsem říkala, já Deja vu prožívám pořád. Dokonce i u některé hry. Poslední dobou se mi to stalo když jsem hledala nějaké starší hry, které by mě připoměly dětství.
Je vám tento obrázek povědomí? Víte co je to za hru?


Tak jsem tedy hledala a do vyhledávače zapisovala všemožné roky. Pak jsem narazila na nějakousi hru Unreal. Byla mi strašně povědomá. "Nehrála jsem ji?" Tázala jsem se sama sebe. Když jsem viděla tu zbraň, která se dá popsat jako vidlička nebo nohy mě přesvědčovala, že jsem si to už prožila, že jsem si to už zahrála a z té zbraně i vystřelila. Napsala jsem tedy rok 2004 a našla se mi hra Unreal. Název mi nic neříkal. Když jsem se tedy dívala na obrázky, tak jsem si vzpomněla až moc. Jé, ta chvíle byla příjemnout. Vzpomenout si na své dětství. Hru jsem si chtěla stáhnou a opět si ji zahrát, ale ještě jsem se k tomu nedostala.
Ách jo, zase jedno Deja vu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nin Nin | E-mail | Web | 15. února 2013 v 19:54 | Reagovat

aj ja mám v poslednej dobre vela deja-vu, neviem čím to je, ale je to zvláštne:)

2 L-enK$ L-enK$ | 15. února 2013 v 19:55 | Reagovat

Skvělí článek! Jakoby mi mluvil z duše :O ;)
Jojo, deja vu je fakt divná věc, teda cítíš se divně. :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Díky, že jste se mnou!


Veškeré obrázky, nebo videa jsou vlastnictvím svých původních majitelů, nikoliv autora blogu. Autor blogu nezneužívá cizí zdroje (obrázky, gify, videa, texty) za účelem finančního vytěžení. Blog byl založen na základě neziskového psaní o hrách. Autorem všech článků, je autorka blogu. Články, které nejsou dílem tohoto autora, uvádí se zdroj, či jiný původní autor. Je zakázáno kopírovat cokoliv z těchto stránek bez svolení autora. Učiníte-li tak, porušujete tak autorská práva.

Copyright ©2012 - ©2018
Kontakt: hrej-hry@email.cz

Aktualizace proběhla dne: 10. 08. 2018
Blog založen dne: 31. 10. 2012