Onlinovka

31. ledna 2013 v 0:00

Známé hry si stáhneme do pc s velikostí 50MB, ale ony už jsou dostupné i na internetu ...

Když vyšli první hry, tak jsme se snažili je získat v originále. Byly jsme přímo z heer mimo svět. Každého to bavilo. Nikdo nepřestaval. Někdo je ochotný dat půl milionu za plný originál jakékoliv staré hry. Někomu je to jedno a raději to má hned! Tedy jednoduše si hru stáhne přes internet. Já jsem si teda všimla, že např:. hra Doom má velikost pře 50MB. To je velmi málo. Když si chcete stáhnout např:. hru Doom 3 tak jí máte na tři party a jeden má 1,05GB. To je velký rozdíl. Spekulovalo se i o tom, že tyto legendární hry jsou dostupné i na internetu. Nejede, nejede, nejede. A šmitec. Žádná onlinovka se nechtěla spustit. Nedávno jsem našla onlinovku hry Doom, ale to bylo spíš video. Počítač hrál za vás a vy jste se jen dívali a to teda žádná hr není! Včera jsem se nudila a tak mě napadlo, že se podívám na zajímavosti, informace nebo obrázky hry HeXen, ale místo toho jsem našla online hru! První co mě napadlo, tak bylo to, že to opět nepojede. Chyba! Vlastně to bylo tak... Našla jsem nápis HeXen hra online zdarma a tak jsem tedy na to klikla i když jsem měla pochybnodti. Hra se rozjížděla. Rámeček se postupně naplňoval červenou barvou a poté se objevil název play. No konečně! Klikla jsem na něj a objevily se tři nápisy. Doom - Heretic - Hexen! Tři legendární hry, které doslavo změnily herní svět! Zkusila jsem teda toho HeXna a vida! Hra se spustila jako originální a to i Doom a Heretic. A jako další bonus navíc, je používání kódů. V naší rubrice CHEATY

No zkrátka nekupujeme, neinstalujeme, ale už jen online. Už prostě jen onlinovky!

Patříte snad mezi ty, kteří si opravdu potrpí na ty staré hry? Tím líp. Tento článek je tedy přesně pro vás mílí přátelé a tyto hry též. Tady máte odkaz a už hrajte jen online. :)

Přeji příjemné hraní ... a ať vás ty "obludy" nezabijou. :-)

http://www.zahraj.cz/online-hra/doom-hexen-heretic.swf/ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Díky, že jste se mnou!


Veškeré obrázky, nebo videa jsou vlastnictvím svých původních majitelů, nikoliv autora blogu. Autor blogu nezneužívá cizí zdroje (obrázky, gify, videa, texty) za účelem finančního vytěžení. Blog byl založen na základě neziskového psaní o hrách. Autorem všech článků, je autorka blogu. Články, které nejsou dílem tohoto autora, uvádí se zdroj, či jiný původní autor. Je zakázáno kopírovat cokoliv z těchto stránek bez svolení autora. Učiníte-li tak, porušujete tak autorská práva.

Copyright ©2012 - ©2018
Kontakt: hrej-hry@email.cz

Aktualizace proběhla dne: 10. 08. 2018
Blog založen dne: 31. 10. 2012