Doomsday engine

19. ledna 2013 v 8:54 | Nikii |  HOT NEWS

Doomsday engine

Výročí slaví hra Doom, která byla uvedena na trhu v roce 1993, takže je to už dvacet let. To je dost, když řeknu dvacet let představím si mnoho věcí co se za tu dobu odehrálo. Doom (1,2) je podle mě pro každý windows. Hra mi jede na windows xp a windows 7 přitom je to hra z roku 1993 pro windows 1995, 1998! Jenže, koho by bavilo v dnešní době dívat se na čtverečkovou hru, ve které se vám točí mrtvoly (když se podívate na zem a budete se pomale otáčet, mrtvola se bude otáčet s vámi) a je navíc už celkem ohraná.

Doom

Doom 2

Jenže, je tu doomsday samostatný herní engine. Domsday nám staré hry vylepšuje a díky němu nás čtevečkový Doom už vůbec nemusí zajímat!

Doom 2 (IMP) 1994 normální verze:

Teď se podíváme na příšerku s názvem IMP. Je to anglické slovo a v češtině znamená skřítek. Pojďme se tedy podívat jak se skřítek mění.


Doomsday (IMP) engine nová verze:Nemění se jen IMP, ale všechny příšery. Nemění se jen všechny příšery, ale i prostředí a zbraně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Díky, že jste se mnou!


Veškeré obrázky, nebo videa jsou vlastnictvím svých původních majitelů, nikoliv autora blogu. Autor blogu nezneužívá cizí zdroje (obrázky, gify, videa, texty) za účelem finančního vytěžení. Blog byl založen na základě neziskového psaní o hrách. Autorem všech článků, je autorka blogu. Články, které nejsou dílem tohoto autora, uvádí se zdroj, či jiný původní autor. Je zakázáno kopírovat cokoliv z těchto stránek bez svolení autora. Učiníte-li tak, porušujete tak autorská práva.

Copyright ©2012 - ©2018
Kontakt: hrej-hry@email.cz

Aktualizace proběhla dne: 10. 08. 2018
Blog založen dne: 31. 10. 2012